• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Гуртки ЗР ЦДЮТу

Гуртки ЗР ЦДЮТу

Декоративно-прикладний напрямок

Гурток "Бісероплетіння" (керівники: Криворіг Т.І, Марковська Т.М., Тарасова Т.А.)
Гурток "Умілі руки" (керівники: Криворіг Т.І, Руда О.В.)
Гурток "Рукоділля" (керівник Чиженко Л.А., Чумаченко О.О., Усік С.С., Безрукова Н.В.)
Гурток "Вишиванка" (керівник Угорська Л.І.)
Гурток "Сувенір" (керівник Кіцула Т.І.)
Гурток "Авторська лялька" (керівник Чорна-Зіноватна Н.О., Чумаченко О.О.)
Студія образотворчого мистецтва (керівник Ребедайло В.І.)
гурток "Художній розпис" (керівник Дубосар І.А.)

Гуманітарний напрямок

Гуртк "Інтелектуальні ігри" (керівник Столбова В.Д.)
Гурток англійської мови "Funny english" (керівник Бондар В.С.)
Гурток "Юнкор" (керівник Щедрін С.П.)

Соціально-адаптивний напрямок

Гурток "Євроклуб"(керівник Шуляшкіна-Кулікова С.А.)
Гурток "Школа лідерства" (керівник Єніна О.М)

Спортивно-оздоровчий напрямок

Гурток "Сокіл. Джура" (керівник Артьомов Є.О., Гречко В.І., Стукало В.І.)
Гурток "Спортивне орієнтування " (керівник Дьячков В.А.)
гурток "Волейбол" (керівник Блохін В.А., Мазур В.І.)
Гурток "Баскетбол" (керівник Довженко К.С.)
Гурток "Футбол" (керівник Дзюнзя Н.Л.)

Науково-технічний напрямок

Гурток "Початкове технічне моделювання"(керівник Марченко О.В.)
Фотовідеостудія "Пошук" (керівник Морощук О.С.)
Відеостудія (керівник Войчишин П.В.)

Художньо-естетичний напрямок

Барабанний гурт "Смайл" (керівник Міркотан Л.О.)
Естрадна студія "Другий поверх" (керівник Оврас О.С.)
Хореографічні гуртки (керівники: "Каприз" Шкафер О.Ю., "Едельвейс" Ігнатьєва Т.І., "Фантазія" Загурська Н.В., Васалатій Я.П., Левченко А.О.,, "Кольорові сни" Ковтун С.О., Усік С.С.)
Ляльковий театр (керівники: Жуковська Т.О., Руда О.В.)
Драматичний гурток (керівники: Матуненко Т.І., Марковська Т.М.)
Вокальні гуртки (керівники: Сергійчук В.П., Мазур Л.В., Воловецька В.І., Синєгуб В.Т., Матуненко Т.І., Овчарук В.А.)
Вокально-інструментальний ансамбль (керівник Тарасюк Н.В.)
КВН "Акамулятор" (керівник Благодатний І.В.)

Туристсько-краєзнавчий напрямок

Гурток "Спортивний туризм" (керівник Воровський В.В.)
Гурток "Краєзнавство" (керівник Григоровська С.А.)
Гурток "Історія рідного краю" (керівник Калініна В.І.)

Районне відділення МАН "НТУ - ГРОНО"

Секція "Інформаційні технології" (керівник Іванова А.С.)
Секція "Історія рідного краю" (керівник Турлюн Т.І.)
Секція "Українська мова" (керівник Ковальова О.В.)
Секція "Математика" (керівник Бункевич О.В. )
Секція "Англійська мова" (керівник Биков І.В.)
Секція "Фізика" (керівник Слюсаренко В.В., Чабан Л.О.)
Секція "Біологія" (керівник Довженко А.А.)
Секція "Географія" (керівник Савлук Г.І.)
Кiлькiсть переглядiв: 307

Коментарi